مهاجرین با پاسپورت های جعلی در یونان دستگیر شدند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  همواره مهاجرین تلاش می کنند با پاسپورت های جعلی از یونان به ایتالیا بروند. از روز جمعه تا صبح شنبه ۱۳ نفر در این ارتباط در یونان دستگیر شدند. چندین تن از این مهاجرین نیز دو روز پیش دستگیر شدند.

  به گزارش سایت افغانستان ما، گارد ساحلی یونان روز گذشته گزارش داد که از روز جمعه تا صبح شنبه ۱۳ نفر در ساحل ایگومنیستا زمانی دستگیر شدند که می خواستند با پاسپورت های جعلی با یک کشتی به سوی ایتالیا بروند.

   همین دو روز پیش بود که ۱۶ مهاجر دیگر در ایگومنیستا و شهر ساحلی پاتراس با پاسپورت های جعلی دستگیر شدند. روشن نیست که چه تعداد مهاجرین از این طریق موفق می شوند از یونان به ایتالیا بروند.

  یک مامور گارد ساحلی به خبرگزاری آلمان گفت: «در حال حاضر کشتی ها پُر هستند. مهاجرین مایوس، امیدوارند که به دلیل ازدحام [فصل جهانگردی]، مورد توجه مقامات قرار نگیرند، تا به این وسیله موفق به رفتن به ایتالیا شوند».

  به همین ترتیب در میدان های هوایی یونان نیز تقریباً همه روزه مهاجرین دستگیر می شوند که می خواهند با پاسپورت های جعلی به سوی اروپای غربی و مرکزی پرواز کنند.

  رسانه های یونانی گزارش می دهند که پاسپورت های جعلی نظر به کیفیت جعلی بودن آنها میان ۹۰۰ یورو و ۱۵۰۰ یورو قیمت دارند. اسناد سفر دزدی شده نیز در بازار سیاه خرید و فروش می شود.

  سواحل پاتراس و ایگومنیستا در ۲۰ سال اخیر مکان های عمده برای مهاجرین غیرقانونی بوده است که تلاش کرده اند از طریق یونان به سوی ایتالیا بروند.

  بعد از مسدود شدن راه بالقان، همواره مهاجرین بیشتر در این دو منطقه ساحلی می آیند. از آنجا روزانه کشتی های متعددی به سوی سواحل ایتالیایی بریندیزی، باری، آنکونا، ونیز و تریسته حرکت می کنند.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 52 تاريخ : دوشنبه 13 / 6 / 1396 ساعت: 5:25 قبل از ظهر
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123