حدود 15 هزار پناهنده افغانستانی اهل سنت در نماز عید قربان شرکت کردند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  نماز عید قربان ویژه پناهندگان افغانستانی اهل سنت ولایت تهران در دو حوزه شرق و غرب این ولایت به همت اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران و همکاری دستگاه های ذیربط برگزار شد.

  به گزارش سایت افغانستان ما، سید مجتبی فاطمی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران با بیان اینکه در شرق این ولایت حدود 8 هزار نفر و در ولسوالی شهریار حدود شش هزار و پانصد نفر از پناهندگان و مهاجرین افغانستانی ولایت تهران در نماز عید سعید قربان شرکت کردند، افزود: به یاری خداوند متعال این اداره کل با همکاری صمیمانه نیروی انتظامی، دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی، پلیس امنیت، اورژانس، آتش نشانی و هلال احمر برای دومین بار در سطح ولایت تهران توانست نماز ویژه اهل سنت پناهندگان افغانستانی را در کمال آرامش و بدون هیچگونه حاشیه ای برگزار نماید.

  وی افزود: بار اول برپایی نماز عید فطر ویژه پناهندگان افغانستانی اهل سنت در چهار مرکز خدمات رسانی این اداره کل منعقد شد و نماز عید قربان پناهندگان ساکن در تهران دومین اقدام این اداره کل بود.
  فاطمی با اشاره به اینکه سال های گذشته اتباع اهل سنت در بسیاری از نقاط ولایت تهران نمازهای فوق را به صورت پراکنده و غیرقانونی می خواندند، گفت: این اقتدار نظام جمهوری اسلامی است که به یاری خداوند متعال و با توانمندی وزارت کشور و معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران برای دومین بار این فضا و امکانات را برای پناهندگان و مهاجرین افغانستانی فراهم کرده تا نماز اتباع اهل سنت این ولایت بدون هیچ مشکل خاصی  ودر کمال آرامش برگزار شود.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 47 تاريخ : دوشنبه 13 / 6 / 1396 ساعت: 5:25 قبل از ظهر
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها