تظاهرات دانشجویان علیه اخراج اجباری پناهجویان در آلمان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  حدود ۵۰۰ دانشجو در شهر اوفنباخ در حاشیه بزرگ شهر فرانکفورت آلمان علیه اخراج های اجباری پناهجویان به ویژه پناهجویان افغان روز سه شنبه 7 سنبله دست به تظاهرات زدند.

  به گزارش سایت افغانستان ما، براساس برآوردهای پولیس محلی، تظاهراتی که توسط شورای دانشجویان شهر برگزار شده بود، صلح آمیز بوده است. سخنگوی پولیس محلی گفته است که همه چیز کاملا خوب بوده است.

   حبا کاوزر، نماینده شورای دانشجویان شهر اوفنباخ گفته است که تظاهرکنندگان می خواهند پیامی بفرستند که غیرقابل قبول است که یکی از هم صنفی های افغان شان و یا دیگر پناهجویان به یک کشور ناامن که در آن با خطر مرگ مواجه هستند، اخراج شوند.

  او در ادامه گفته اند که ما خواهان توقف همه اخراج ها در کشور ناامن چون افغانستان هستیم. شورای دانشجویان تخمین زده است که حدود ۷۰ نفر از جوانان در اوفنباخ در معرض خطر اخراج قرار دارند که اکثر آنها از افغانستان هستند.

  تا حال علیه اخراج های اجباری پناهجویان به ویژه پناهجویان افغان در شهرهای مختلف اروپا مردم دست به تظاهرات زده اند.

  به ویژه در آلمان شهرهای برلین، کولن، فرانکفورت و دیگر شهرهای این کشور شاهد چنین تظاهرات که مشترکا با آلمان ها برنامه ریزی شده بود، بوده اند.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 48 تاريخ : دوشنبه 13 / 6 / 1396 ساعت: 5:25 قبل از ظهر
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها