«پرو ازول»: کشورهای اروپایی باید از پناهجویان حمایت کنند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  سازمان حامی حقوق پناهجویان «پرو ازول» از کشورهای اروپایی خواست، آوارگانی را که به مرزهای این قاره می رسند، حمایت کنند. این سازمان با نشر یک اعلامیه در روز یکشنبه 5 سنبله خواهان توقف تجهیز و آموزش به نیروهای نظامی لیبیایی شد.

  به گزارش سایت افغانستان ما، به گفته مسئولان این سازمان، چنین اقداماتی باعث مسدودیت سیستماتیک همه راه های فرار به اروپا می شود.

   گونتر بورکهارت، مدیرکل سازمان «پرو ازول» در شهر ویس بادن آلمان گفت: «در حال حاضر یک قاره از بار مسئولیت در قبال آوارگان شانه خالی می کند».

  اشاره «پرو ازول» به دیدار میان سران حکومت های فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و آلمان با روسای جمهور نیجر، چاد و نخست وزیر لیبیا در پاریس است که قرار است روز دوشنبه برگزار شود.

  این سازمان خواهان این شد که انگلا مرکل، صدراعظم آلمان و امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه خط مشی شان را براساس حقوق و ارزش های اتحادیه اروپا تعیین کرده و طرفدار حقوق بشر و محافظت از آوارگان باشند.

  مسئولان سازمان «پرو ازول» یک بار دیگر توجه را به وضعیت «بسیار وحشتناک» در کمپ های لیبیا جلب کرده و با اشاره به گفته های سیاستمداران، وزارت خارجه آلمان و سازمان ملل متحد گفتند: «آوارگان آن جا در خطر شکنجه، تجاوز جنسی و بدرفتاری های شدید قرار دارند...».

  انگلا مرکل، صدراعظم آلمان روز شنبه 4 سنبله گفت که به منظور کاهش مهاجرت غیرقانونی خواهان همکاری نزدیک تر با کشورهای افریقایی است. انسان ها نباید خود را به دست قاچاقبران بسپارند و با این اقدام زندگی شان را به خطر بیاندازند.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 46 تاريخ : دوشنبه 13 / 6 / 1396 ساعت: 5:25 قبل از ظهر
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها