توزیع و تایید تذکره در سفارت افغانستان در تهران آغاز شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  در پی امضای تفاهمنامه سه جانبه وزارت امور خارجه، امور مهاجرین و عودت کنندگان و اداره مرکزی ثبت احوال و نفوس جمهوری اسلامی افغانستان روند توزیع و تایید تذکره ها در مقر سفارت افغانستان در تهران رسما آغاز شد.

  "سید ابراهیم حجازی" اتشه امورمهاجرین سفارت افغانستان در تهران به  آوا گفت: روند توزیع و تایید تذکره با حضور تیم سیار ثبت احوال و نفوس کشورمان از امروز (۴ سنبله) ۱۳۹۶ در سفارت کبرای جمهوری اسلامی افغانستان در تهران آغاز شد.

   

  آقای حجازی گفت: متقاضیان میتوانند از طریق سامانه اینترنتی مدیریت مراجعات سفارت ثبت نام نموده و با اسناد لازم جهت دریافت سند تذکره و یا تایید آن حضور یابند.

  وی تاکید کرد که قیمت صدور تذکره پنج هزار تومان اعلام شده است.

  مقامات در سفارت افغانستان در تهران می گویند یک هیات از اداره ثبت احوال نفوس و شناسنامه های الکترونیکی کشورمان به ایران سفر کرد و این هیات فعلا در تهران و مشهد مقدس مستقرهستند.

  با مستقر شدن این هیات ها روند تثبیت هویت و صدور تذکره آغاز شده است.
  گفتنی است که با صدور تذکره برای مهاجرین افغانستانی در ایران مشکلات مهاجرین برای دریافت و تایید شناسنامه های که در داخل افغانستان تایید می شد حل شده است و حال نیاز به حضور اشخاص و گرفتن وکیل در کابل نیازی نیست.

  مهاجرین افغانستانی با دریافت تذکره می توانند برای دریافت پاسپورت های ماشین خوان نیز اقدام کنند.

  این تلاش ها در مسیر قانونمند ساختن حضور مهاجرین در ایران به خصوص مهاجرین فاقد اسناد اقامتی صورت می گیرد.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 52 تاريخ : دوشنبه 13 / 6 / 1396 ساعت: 5:25 قبل از ظهر
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها