مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی:۲۲ هزار مهاجر برای تشرف به عتبات عالیات پیش ثبت نام شده اند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی با اعلام بسته شدن سامانه مربوط به پیش ثبت نام مهاجرین برای اعزام به عتبات عالیات گفت: در مهلت مشخص شده ، بیست و دو هزار نفر برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی پیش ثبت نام شده اند.

   محمد عجمی؛ مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی با بیان اینکه در این مدت اتباع افغانستانی و عراقی دارای کارت آمایش، گذرنامه دارای پروانه اقامت یا برگ رسید شرکت در طرح سرشماری اتباع فاقد مجوز را امکان ثبت نام مقدماتی برای سفر عتبات را داشتند، از احتمال فعال شدن سامانه پیش ثبت در آینده نزدیک سخن گفت. 

  این مقام مسوول گفت: زمان ثبت نهایی افرادی که در مرحله پیش ثبت نام اقدام کرده اند طی هفته های آتی از سوی دفاتر کفالت اعلام و اطلاع رسانی می شود.
  پارسال ۲۵ هزار نفر از اتباع خارجی مقیم خراسان رضوی به مراسم اربعین حسینی در عتبات عالیات اعزام شدند.
  بنا بر پیش بینی مدیرکل اتباع و مهاجرین خراسان رضوی، امسال این تعداد به حدود ۳۰ هزار نفر افزایش یابد.

  برآوردها حاکی از حضور ۲۵۰ هزار نفر از اتباع خارجی دارای کارت آمایش، گذرنامه دارای پروانه اقامت یا رسید شرکت در طرح سرشماری اتباع فاقد مجوز در خراسان رضوی است.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 17 / 7 / 1396 ساعت: 3:22 بعد از ظهر
  برچسب‌ها : مهاجرین,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123