مدیر کل امور اتباع خراسان رضوی:دریافت گواهینامه برای مهاجرین افغانستانی دارای کارت آمایش هنوز قطعی نشده است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  مدیر کل امور اتباع خراسان رضوی در خصوص شایعه صدور گواهینامه برای دارندگان کارت آمایش گفت: هنوز نتیجه قطعی دریافت گواهینامه برای مهاجرین انجام نشده است و بعد از هماهنگی با نهادهای مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.

  عجمی؛ مشاور والی و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ولایت خراسان رضوی ایران در نشست خبری با اصحاب رسانه و جراید در مشهد مقدس اظهار داشت: دارندگان کارت آمایش مرحله ۱۱ تا ۹۶/۹/۳۰ فرصت دارند که مدارک خود را تمدید کنند.

   عجمی در خصوص حضور مهاجرین افغانستانی در مراسم بزرگ راهپیمایی اربعین، ابراز داشت: ۳۳هزار تن از مهاحرین خراسان رضوی تا کنون در ثبت نام اولیه برای اعزام به مراسم زیارت اربعین در کربلا ثبت نام کرده اند.

  وی افزود: برای زائران افغانستانی که از طریق ایران قصد سفر به کربلا را دارند، ویزای ترانزیت داده می شود و تمهیدات خاصی اندیشیده شده است.

  عجمی علاوه کرد: اتباع افغانستانی که دارای پاسپورت غیر الکترونیکی با اقامت معتبر هستند برای سفر به عراق مشکلی ندارند و با مراجعه به دفاتر کفالت می توانند ثبت نام کنند.

  محمد عجمی در خصوص شایعه صدور گواهینامه برای دارندگان کارت آمایش گفت: هنوز نتیجه قطعی دریافت گواهینامه برای مهاجرین انجام نشده است و بعد از هماهنگی با نهادهای مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.

  وی افزود: مهاجرین دارای کارت آمایش در حال حاضر از حضور در اداره اتباع و دفاتر کفالت برای ثبت نام گواهینامه خودداری کنند.

  عجمی تصریح کرد: هنوز خبری از صدورگواهینامه رانندگی برای مهاجرین افغانستانی نیست. هماهنگی هایی انجام گرفته اما هنوز نه ابلاغی برای ما آمده و نه اجرایی شده است و هیچ دستورالعمل قطعی دریافت نشده است پس فعلا مهاجرین به دفاتر کفالت و اداره اتباع مراجعه نکنند.

  مدیر کل اداره اتباع خراسان رضوی خاطر نشان کرد: مهاجرین افغانستانی برای دریافت گواهی ولادت و شناسایی فرزندان خود ملزم به حضور در دفاتر کفالت و اداره گذرنامه هستند.

  خبر صدور گواهینامه رانندگی برای مهاجرین افغانستانی دارای کارت آمایش در حالی رد می شود که تعداد زیادی از مهاجرین در مشهد برای این پروسه در اداره اتباع ثبت نام کرده اند.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 3 / 8 / 1396 ساعت: 0:02 قبل از ظهر
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها