رئیس اداره صدور گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه ایران: مهاجران افغانستان بعد از اربعین هم می‌توانند به عراق بروند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  رئیس اداره صدور گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه ایران در رابطه با چگونگی حضور مهاجران افغانستان در کشور عراق بعد از مراسم پیاده روی اربعین حسینی توضیحاتی ارائه کرد.

  مجتبی کریمی در گفت و گو با میزان گفت: مهاجرین کشور افغانستان که سند مسافرتی دارند، می‌توانند بعد از ایام اربعین حسینی نیز عازم کشور عراق شوند.

  وی افزود: سفر به کشور عراق بعد از ایام اربعین حسینی برای مردم ایران و سایر اتباع خارجی منوط به داشتن پاسپورت بوده و در هیچ زمانی اعزام زائر بدون روادید صورت نمی‌گیرد.

  رئیس اداره صدور گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه در خصوص زمان در نظر گرفته شده برای صدور روادید اربعین تصریح کرد: امروز سه شنبه، آخرین مهلت در نظر گرفته شده برای دریافت روادید اربعین حسینی بود و فعالیت دفاتر امروز به اتمام می‌رسد.

  کریمی با تاکید بر اینکه روادید صادر شده برای اربعین حسینی تنها یک بار معتبر خواهد بود اظهارکرد: زائران اربعین حسینی باید بدانند که روادید صادر شده برای آنها، تنها برای یک بار عزیمت به کشور عراق اعتبار دارد و آن‌ها نمی‌توانند با این وزیرا بیش از یک بار عازم کشور عراق شوند.

  وی با بیان اینکه زائرانی که به هر طریق به طور غیر قانونی وارد کشور عراق می‌شوند مجازات خواهند شد خاطرنشان کرد: زائران اربعین حسینی باید بدانند که اگر از مرز‌های کشور نیز عبور کنند در کشور عراق با مشکل مواجه خواهند شد و ۳ سال حبس در انتظار افرادی است که بدون ویزا وارد این کشور می‌شوند.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 16 / 8 / 1396 ساعت: 11:30 بعد از ظهر
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها