مرز هاي عراق فردا ظهر بسته مي شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان‌رضوی با تاکید بر اینکه مهاجرین افغانستانی مقیم ایران و همچنین کاروان‌های زوار افغانستانی پیش از ظهر روز اربعین خود را به مر شلمچه برسانند، گفت: دولت عراق مرز را ظهر اربعین می‌بندد.

  «محمد عجمی» مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان‌رضوی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت:  تمام زواری که از افغانستان می‌آیند و همچنین مهاجرین افغانستانی که ویزای عراق دریافت کرده‌اند باید هر چه زودتر خود را تا پیش از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه به مرز شلمچه برسانند.

   مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان‌رضوی تاکید کرد: براساس اعلام مدیرکل اتباع خوزستان، دولت عراق اعلام کرده که 12 ظهر روز اربعین مرز بسته خواهد شد و امکان ورود وجود ندارد.

   عجمی ادامه داد: در حقیقت مرز ما باز است و مشکل ندارد اما عراق مرز خود را ساعت 12 ظهر روز اربعین می‌بندد لذا مهاجرین مقیم که ویزا دریافت کرده‌اند و همچنین کاروان‌های زوار افغانستانی که به صورت ترانزیت می‌آیند تا از راه ایران به عراق بروند از ماندگاری در ایران خودداری کرده و خود را هر چه سریعتر تا پیش از ظهر اربعین به مرز شلمچه برسانند.

   وی یادآور شد: دولت عراق اعلام کرده علت بسته شدن مرز، آماده کردن گیت‌های خروج برای زواری است که قصد بازگشت دارند.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 17 / 8 / 1396 ساعت: 11:32 بعد از ظهر
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها