عکاس مهاجر در برلین افتخار آفرینی کرد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  محمد احسان فیضی عکاس مهاجر افغانستانی در سومین سمینار تخصصی عکاسی خبری که به مدت یک هفته در برلین پایتخت آلمان برگزار شده بود, بعنوان تنها نماینده افغانستان و یکی از اعضای سازمان ppa حضور یافت و دو اثر از وی مقام اول و چهارم را در این سمینار کسب کرد.

  به گزارش افغانستان ما, سومین سمینار تخصصی عکاسی خبری در برلین پایخت کشورآلمان به مدت یک هفته برگزار گردید.

   در این سمینار عکاسان و خبرنگارانی از ۱۴ کشور جهان دورهم گرد آمده بودند و در پنج روز کاری در این سمینار درمورد فضای عکاسی خبری به ایراد سخن پرداختند.

  براساس این گزارش, در حاشیه این سمینار کارگاه های مختلف آموزش خبرنگاری و عکاسی خبری نیز زیر نظر اساتید برجسته ای از کشورهای المان, سوئد, نروژ, انگلستان و آمریکا برگزار شد که از کشور افغانستان تنها نماینده این کشور احسان فیضی بعنوان عکاس خبری و برگزیده جایزه جهانی سازمان  ppaدعوت شده و به ایراد سخن درمورد فضای عکاسی خبری و کم و کیف آن در افغانستان پرداخت.

  گفتنی ست در این سمینار تعداد ۲۸۰ عکس خبری از کشورهای مختلف جهان فرستاده شده بود که در روز آخر کاری این سمینار, هیئت داوری متشکل از ۱۲ کشور امریکا‌, انگلیس, سوئد, المان, نروژ, سوییس, کانادا, ژاپن, هلند و... به داوری آثار پرداختند و آثار برگزیده را معرفی کردند .

  در نهایت به ۶ اثر مقام اول تا ششم داده شده و دو اثر از عکاس افغانستانی بعنوان تحت تاثیر گذار ترین عکس انتخاب شد که این آثار در زمینه های جنگ, ویرانی ها, کودکان جنگ و مستند اجتماعی شرکت کرده بودند.

  این آثار یکی مقام اول ودیگری مقام چهارم یعنی دو مقام از ۶ مقام را دریافت کرد .

  دیگر عکاسانی که حائز رتبه شدند از کشورهای هلند, ژاپن, آلمانی و لبنان بودند.

  فریبا قلی زاده - تهران

  نویسنده : یعقوب بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 30 / 8 / 1396 ساعت: 10:50 بعد از ظهر
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها