تذکر کتبی ۱۵ نماینده مجلس ایران درباره دانش‌آموزان افغانستانی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  كد ماوس

  

  برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  دریافت كد گالری عكس در وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تذکر کتبی ۱۵ نماینده به وزیر آموزش و پرورش در خصوص ساماندهی ثبت‌نام دانش‌آموزان اتباع خارجی در مدارس خبر داد.

  سیده فاطمه حسینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ۱۵ تن از نمایندگان مجلس در تذکر کتبی به وزیر آموزش و پرورش نسبت به ضرورت اقدام عاجل جهت ساماندهی و ثبت‌نام شایسته دانش‌آموزان افغانستانی، اتباع خارجی و مشکوک‌التابعیت و ممانعت از برخوردهای ناشایست و نیز تفکیک مدارس با این رویکرد در یزد، مشهد، قم و کرمان هشدار دادند.

   وی افزود: متاسفانه با وجود دستور دو سال گذشته رهبر انقلاب مبنی بر ثبت‌نام همه کودکان افغانستانی در مدارس و قول وزیر آموزش و پرورش در ابتدای سال تحصیلی جاری گزارش‌ها حاکی از برخوردهای ناشایست با این دانش‌آموزان و اخراج دانش‌آموزان افغانستانی از مدارس یزد و کرمان و تفکیک مدارس این دانش‌آموزان در شاهدیه یزد است.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ۱۵ نماینده مجلس در تذکر کتبی خود تاکید کردند که باید در خصوص تفکیک مدارس دانش‌آموزان افغانستانی تجدیدنظر صورت گیرد.

  نویسنده : یعقوب بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 17 / 7 / 1396 ساعت: 3:22 بعد از ظهر
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها